استفاده از فرم های مختلف در طراحی سایت شرکتی کیفیت سایت را بالا می برد. برای این که برای سایت یک شرکت طراحی سایت حرفه ای انجام دهیم باید هر فرمی با توجه ویژگی ها و نوع آن در صفحه یا جای مرتبط قرار گیرد.

 

فرم تماس با ما

از فرم تماس با ما در صفحه ی تماس باما استفاده می شود. این فرم یک فرم ساده و در عین حال کارآمد است. فرم تماس با ما رایج ترین فرم است. از این فرم در طراحی فروشگاه اینترنتی و بسیاری دیگر از سایت های مختلف استفاده می شود. این فرم چند فیلد کوتاه دارد. کاربران می توانند نظرات و پیشنهادات خود را از طریق این فرم با صاحبان مجموعه در میان بگذارند.


تازه های وب سایت سایت ,طراحی ,استفاده ,برای سایت ,طراحی سایت منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کسب وکارانلاین هشت صدا | دانلود موزیک، موزیک ویدیو، آهنگ رپ، پاپ، سنتی گوناگون زندگینامه ها سایت کربلایی حسن توزی بندر گناوه مجموعه آثار محمد داود نصیری الحسینی بلاگ و روزمره ها نحوه تهیه خشت آجر دانلودرماننامادریهوسبازبرایاندروید آهنگ ای دخترکی کابل ده دلم خانه کرداgogogo پنج شنه ها منطزرم بازهم میای سراغ من بادسته گول باعشک چشم میای سر مزار من لرستانی رفاقت مجلهخانوادهسبز شعرگردانی.صفحه.۵۱کتاب.نگارش.پایه.دوازدهم درک متن صفحه 52نگارش چهارم دبستان دان کتاب چطور زندگی کنیم سارا بیکول pdfgo اهنگ سربازی علی براتی