استفاده از فرم های مختلف در طراحی سایت شرکتی کیفیت سایت را بالا می برد. برای این که برای سایت یک شرکت طراحی سایت حرفه ای انجام دهیم باید هر فرمی با توجه ویژگی ها و نوع آن در صفحه یا جای مرتبط قرار گیرد.

 

فرم تماس با ما

از فرم تماس با ما در صفحه ی تماس باما استفاده می شود. این فرم یک فرم ساده و در عین حال کارآمد است. فرم تماس با ما رایج ترین فرم است. از این فرم در طراحی فروشگاه اینترنتی و بسیاری دیگر از سایت های مختلف استفاده می شود. این فرم چند فیلد کوتاه دارد. کاربران می توانند نظرات و پیشنهادات خود را از طریق این فرم با صاحبان مجموعه در میان بگذارند.


تازه های وب سایت سایت ,طراحی ,استفاده ,برای سایت ,طراحی سایت منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Gamemhr تیکت آرت NimaZeus.iR دانلود آهنگ جدید ، دانلود آهنگ شاد، دانلود موزیک ایرانی با بالاترین کیفیت اپیزو دانلود | Opizo Download اژدهای قرمز مارکت سنتر ایرانیان خرید تی شرت لباس بلوز هاوایی دخترانه زنانه مردانه 2019 رباتتلگرامی خاله الکسیس تحقیق درباره چشمه چاه قنات برای سوم دبستان آهنگ احمد سلو عشقم تنهاییمو نوشتم دانلود اهنگ علی اردین کبوتر بشکسته پر کمک به همسایه طنز غیر طنز چشم یا طبیعت ای دایه دایه دنیا چه بیوفایه انشا درمورد آوردن یک فضاپیما را که روی کره ماه فرود آمده اهنگ کم اوردم دوباره بغضم امون نداره دانلود اهنگ یاد تو جانه دلم حال بدم از احمد سلو